MOKYKLOS GIMTDIENIS III D.

Mokykloje visą savaitę vyksta įvairios veiklos, kurių tema tampa mokyklos 50-ies metų gimtadienis!
Kviečiame susipažinti su spalio 27 d. veiklomis.

• 1b mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite sukūrė herojų – šaunųjį Urbšiuką. Pirmokai žavisi šio herojaus kūrybiškumu, protu ir gera nuotaika! Kurdami mokiniai mokyklai skyrė nuoširdžiausias mintis, o sukurtu herojumi, kaip ir mokykla, pažadėjo rūpintis ir didžiuotis!

• 3a klasės mokiniai su mokytoja Kristina Bareikiene mini mokyklos 50-metį bėgdami aplink mokyklą ir stadione.

• 3c klasės mokiniai su mokytoja Loreta Urbonavičiene prisijungė prie projekto ir žingsnių iššūkio – Mokyklos eina. Trečiokai mokyklos stadione žingsniavo ir naudodamiesi #walk15 programėle rinko mokyklai žingsnius. Trečiokai sveikina mokyklą su 50-uoju gimtadieniu!

• 6a klasės mokiniai su geografijos mokytoju Mindaugu Norkevičiumi pasaulio krypčių ir orienavimosi aplinkoje mokosi patirtinio ugdymo būdu. Veiklas mokiniai skyrė mokyklos gimtadieniui. Nes raktiniais žodžiais, norint surasti kai kurias užduotis tapo frazė – MOKYKLA ŠVENČIA! Mokiniai išmoko naudotis vienu iš svarbiausių orientavimosi aplinkoje prietaisu – kompasu. Išsiaiškino kaip galima nustatyti pagrindines ir tarpines pasaulio kryptis. Išmoko orientuotis pagal aplinkos požymius naudojantis kompasu ir globaline padėties nustatymo sistema (GPS). Žinias pademonstravo atlikdami orientacines užduotis.  Orientavinės užduotys, kurias atliko šeštokų komandos buvo visoje mokyklos teritorijoje. Naudodamiesi kompasu mokiniai keliavo nurodytomis kryptimis kur jų laukė užkoduotos (QR kodu) užduotys. Naudodamiesi mobiliosiomis programomis mokiniai atkodavo užduotis ir atsakinėjo į pateiktus klausimus.