MOKYKLOS GIMTDIENIS IV D.

Mokykloje visą savaitę vyksta įvairios veiklos, kurių tema tampa mokyklos 50-ies metų gimtadienis!
Kviečiame susipažinti su spalio 28 d. veiklomis.

•  Mokyklos mokiniai visomis kalbomis, kurių yra mokoma mokykloje – lietuvių🇱🇹, anglų🇬🇧, rusų🇷🇺, ispanų 🇪🇸, prancūzų🇫🇷, vokiečių 🇩🇪, italų 🇮🇹 sveikina visą mokyklos bendruomenęs.

Jubiliejaus proga nuoširdžiai sveikiname visą progimnazijos bendruomenę –mokytojus, mokinius, jų tėvus ir visus darbuotojus. Tegul ir ateityje kiekvieną mūsų lydi meilė, pagarba ir pasitikėjimas, neblėstantis noras mokytis ir mokyti! Sveikiname visus, kurie buvote, esate ir būsite Kauno Juozo Urbšio progimnazijos bendruomenės dalimi!
Linkime, kad mūsų septynžiedė gėlelė išpildytų visus Jūsų norus!

Užsienio kalbų mokytojus ir mokinius sveikinimui sukurti subūrė rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina.

• 1a klasės mokiniai kūrė stebuklingąjį mokyklos raktą į sėkmę, kurie atvers jiems duris į žinių pasaulį. Veiklą organizavo mokytoja Rasa Bražinskė.

• 1c klasės mokiniai kartu su mokytoja Larisa Kolėdiene sveikina savo mokyklą jubiliejaus proga. Dovanoja mokyklai savo pačių rankomis iškirptas gėles ir linki, kad ir po 100 metų ji išliktų tokia pat graži ir jauki.

•  Chemijos mokytojas Giedrius Petravičius mokyklos aštuntokams vedė patirtinio ugdymo strategija paremtą pamoką, kurios tema tapo gimtadienio eksperimentai. Pamokos metu mokiniai sužinojo, kaip su namuose rastomis medžiagomis galima prisipūsti gimtadienio balionos ir užpūsti torto žvakutes. Mokiniai refleksijos metu aptarė įvykusias chemines reakcijas.