Mokyklos komandos Erasmus+ veiklos Graikijoje

Mokyklos komanda – mokytojos Džilda Railienė, Skaistė Jakienė, Kolomba Bulotienė bei šeši 6-8 klasių mokiniai – Smiltė Rainytė, Aina Urbaitė, Inesa Kolpakovaitė, Heidė Kunickaitė, Justas Janavičius ir Redas Krivickas dalyvavo Erasmus+ projekto „Environmental Green Gate Schools“ veiklose partnerių mokykloje Graikijoje.
Projekto mokymo(si) veiklos vyko Komotini miesto mokykloje, kuri yra viena iš šio projekto partnerių. Mokiniai ir mokytojai buvo supažindinti su mokyklos erdvėmis, ugdymo(si) veiklų išskirtinumais.
Projekto komandos iš Lietuvos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Rumunijos ir Graikijos atliko namų darbų užduotis: parengė pristatymus apie savo šalies tradicinius patiekalus, pristatė ir giedojo savo šalies himnus.
Vėliau dalyvii dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse – mokėsi gaminti prieskoninę druską, darė kalėdines dekoracijas. Didelis dėmesys skirtas ekologijai ir jos kultūrai.
Erasmus+ programos dalyviai turėjo galimybę pažinti Graikijos istoriją, kultūrą, tradicijas. Informatyvios edukacijos vyko Komotini miesto archeologijos muziejuje. Dalyviai aplankė Drama miesto centrinį parką ir hidroelektrinę.
Projekto vizitų metu tarpkultūrinės komunikacijos gebėjimai suteikia galimybę mokiniams informatyviai bendrauti kitų šalių aplinkoje.