Mokyklos patirties sklaida parodoje „Mokykla 2019“

Parodoje „Mokykla 2019“ direktorius pavaduotojas, mokytojas dr. Mindaugas Norkevičius dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos organizuotoje diskusijoje „Kaip kurti laimingą klasę?“, kur dalinosi mokyklos patirtimi.
Diskuojoje buvo aptariami įvairūs iššūkiai Lietuvos švietime. Šiandien Lietuvos mokyklose mokosi įvairūs moksleiviai: turintys autizmo spektro sutrikimų, negalią, socialiai pažeidžiami, patiriantys patyčias ir kiti. Globaliajame pasaulyje migruoja ne tik suaugusieji, bet ir vaikai, todėl pastaraisiais metais Lietuvos mokyklose daugėja moksleivių, grįžusių iš svetur. Kaip vaikus integruoti į ugdymo procesą? Kaip susivienyti, jog būtų laimingi ir moksleiviai, ir mokytojai, ir kiti bendruomenės nariai?
Diskusijoje dalyvavo: VDU Švietimo akademijos doc. dr. Milda Brėdikytė, VDU Švietimo akademijos doc. dr. Sigita Burvytė, mokytojas, VDU Mokyklų tinklo koordinavimo vadovas, Kauno Juozo Urbšio mokyklos direktoriaus pavaduotojas dr. Mindaugas Norkevičius, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus vedėja Gintarė Šatė, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro specialioji pedagogė, Kovo 11-osios gimnazijos specialioji pedagogė Renata Greimaitė.
Diskusiją moderavo Vilniaus Ryto progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Brigita Miežiūnienė.