Mokyklos tėvų ir mokytojų švietimo akademija kviečia aptarti daugiakalbystės ugdymo naudą

Kviečiame virtualiai susipažinti su viena iš kertinių Kauno Juozo Urbšio mokyklos ugdymo sričių – daugiakalbystės ugdymu. Aptarimas vyks virtualios paskaitos – „Daugiakalbystės privalumai vaikui: nuo geresnių kognityvinių gebėjimų iki perspektyvų darbo rinkoje“ metu.

VIRTUALIOS PASKAITOS TURINYS:
✔️ Daugiakalbystės nauda vaiko raidai;
✔️ Imlumas mokytis užsienio kalbų: kodėl verta išnaudoti šį vaikų gebėjimą?
✔️ Kalbų mokymasis: ne tik plečiantis mokinio žodyną, ugdantis kūrybingumą, bet ir vaiko žinias apie pasaulį;
✔️ Kalbų poreikis darbo rinkoje;
Su Jumis bendraus: Daugiakalbystės ugdymo tyrėja, VDU Užsienio kalbų instituto direktorė doc. dr. Vilma Bijeikienė. Susitikimą moderuos mokyklos direktoriaus pavaduotojas dr. Mindaugas Norkevičius.
Kada: gegužės 28 d. (ketvirtadienį), 18.30 val.
 Virtualios paskaitos trukmė ~1 val.
📲 Registracija internetu: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeaBPucOtglO7DXyx…/viewform

Prisijungimo duomenis atsiųsime užsiregistravusiems.