Neformaliojo švietimo programos

• Po pamokų pažintį su menu galima pratęsti dailės, keramikos būreliuose, teatro studijoje „Kaukas“, tautinių šokių grupėje, robotikos užsiėmimuose.
  • Pradinėje mokykloje veikia „Kalbų klubas“ , kuriame mokiniai gali pasirinkti po viena, dvi ar daugiau užsienio kalbų, mokantis bendrauti ir bendradarbiauti.
  • Balsingųjų laukia chorai „Tutti“, „Domina“, ansamblis „Sonitus“. Veikia gitaros klubas.
  • Norintieji sportuoti gali žaisti stalo tenisą, tinklinį, krepšinį, kvadratą.
  • Dažnai keliaujame po Lietuvą ir Europą. Organizuojame dviračių žygius, „Tyrėjų dienas“, įvairius projektus gamtoje. Vasaros pradžioje kryptingo meninio ugdymo mokinius kviečiame į kūrybinę stovyklą „Su menais gamtoje“.