Olimpinio mėnesio projektiniai darbai

3b klasės mokiniai su mokytoja Lina Elena Gustaitiene dalyvavo Olimpinio mėnesio projekte, kurio metu atliko įvairius projektinius darbus. Pagrindinis projekto tikslas mokiniams buvo išlaikyti teigiamas emocijas ir stiprinti bendradarbiavimą.

Susiskirstę grupėmis, susitarę, kokios informacijos ieškos, rinko informaciją apie pasirinktus gyvūnus. Sukūrė pasirinkto gyvūno plakatus ir juos pristatė klasėje.

Susipažinę su žmogaus organų darbu, susiskirstę grupėmis, surinkę reikiamas priemones, sukūrė širdies darbo ir virškinimo sistemos modelius.

Mokiniai padarė išvadą, kad daug lengviau dirbti komandoje, nors ir ne viskas iš karto pavyksta. Trečiokai teigia, kad per projektinius darbus lengviau įsisavini mokomąją medžiagą.