Olimpinis mėnuo tęsiasi

Antrosios savaitės tema „Sveika mityba“. 2a klasės mokiniai, kartu su savo klasės mokytoja Egle Germanauskiene, aiškinosi, kokie maisto produktai yra sveiki? Kokie nesveiki? Kas ta maisto piramidė? Mokiniams labai patiko maisto degustacija. Jos metu daugelis mokinių pirmą kartą paragavo saliero. Atliko kelis eksperimentus, kurių metu stebėjo, kaip salieras „geria“ vandenį, kaip druska ištraukia vandenį iš bulvės. Labiausiai mokiniams patiko gaminti vaisių ir daržovių salotas. O savaitgalį, kartu su tėveliais gamino sveikas košes.

Prasidėjo mokinių fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną propaguojantis projektas „Olimpinis mėnuo“, kurio tikslas – padėti pradinių klasių mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, kaip įtraukią, linksmą ir naudingą veiklą. Šis projektas vyks iki spalio 27d.
Pirmosios savaitės tema – „Fizinis aktyvumas“. 2a klasės mokiniai kiekvieną rytą, kartu su mokytoja Egle Germanauskiene, prieš pamokas darė Ąžuolo Galingojo mankštą.
Smagiai sportavo porose per fizinio ugdymo pamokas. Pertraukų metu žaidė kieme judriuosius žaidimus. Su klase dalyvavo plaukimo pamokose. Visos veiklos vaikams suteikė daug teigiamų emocijų.