Oxfordo universiteto leidyklos metodinis centras

Oxfordo universiteto leidyklos metodinis centras savo veiklą Kauno Juozo Urbšio katalikiškoje pagrindinėje mokykloje pradėjo 2015 metais. Centre esančią metodinę literatūrą ir grožinės literatūros leidinius naudoja mokiniai ir mokytojai. Centro koordinatorė, anglų kalbos mokytoja metodininkė, Renata Urbonavičienė, vykdo Oxfordo universiteto ruošiamus testus internetu, kurie skirti mokiniams nuo 1-12 klasių mokiniams.

Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla yra oficiali Oxfoedo universiteto leidyklos testavimo partnerė. Šie testai skirti naujų metodinių priemonių kūrimui visame pasaulyje. Testai pateikiami nuo A1 iki C2 lygio, kuriuos puikiai atlieka mokyklos ir kitų ugdymo įstaigų moksleiviai.

Oxfordo universiteto leidyklos veikla yra nekomercinė, tačiau jie remia mokyklos metodinį centrą, dovanoja literatūros leidinių, skiria prizus užsienio kalbų renginių laimėtojams. Nuo 2016 metų mokyklos metodinis centras padeda organizuoti tarpmiestinę baigiamąją OUP konferenciją, kurioje kismet dalyvauja per 250 mokytojų ir dėstytojų iš Lietuvos mokyklų ir universitetų.

Mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai vyksta savanoriauti į Oxfordo universiteto leidyklos rengiamus seminarus ir konferencijas. Kasmet mokyklos mokiniai kartu su mokytojais lankosi Oxfordo universitete ir Oxfordo universiteto leidykloje, dalyvauja susitikumuose su Oxfordo universiteto atstovais. Oxfordo universiteto leidyklos metodinis centras mokykloje numato plėsti savo veiklą, rengti projektus su Oxfordo universiteto leidykla, vykdant mokyklos daugiakalbystės programą.

Oxfordo universiteto leidyklos metodinis centro koordinatorė – anglų kalbos mokytoja Renata Urbonavičienė.