Paminėta Pasaulinė sniego diena

5 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje integruotoje muzikos, technologijų ir anglų kalbos pamokoje skirtoje paminėti Pasaulinę sniego dieną, kurią vedė mokytojai Evelina Bujanauskienė, Algimantas Balčius ir Ingrida Urbutienė.
Muzikos mokytojas Algimantas Balčius su mokiniais atliko pirmąją užduotį „Iš dainos žodžių neišmesi“, kurios metu mokiniai turėjo pasiklausę dainos melodijos ją atpažinti ir sudėlioti praleistus žodžius į dainos eilutes.
Vėliau mokiniai žiūrėjo informacinį filmą apie sniegą ir sužinojo iš ko jis sudarytas, apie snaigių struktūrą, kada jos pradėtos fotografuoti, kaip vadinasi sniego baimė ir dar daug įvairių faktų apie sniegą.
Technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė pademonstravo ir supažindino mokinius su eksperimentais: kaip nustatyti kietas ar minkštas yra ištirpusio sniego vanduo; kas atsitinka su karšto vandens lašeliais -20 laipsnių šalčio ore; šaldyto vandens kristalizacijos proceso paslaptys.
Anglų kalbos mokytoja Ingrida Urbutienė mokiniams pravedė viktoriną anglų kalba Kahoot aplinkoje, kur mokiniai pademonstravo ne tik savo anglų kalbos žinias, bet ir tai ką sužinojo šios netradicinės pamokos metu.

Paminint Pasaulinę sniego dieną 5b, 5c ir 7c klasių mokiniai gamtos ir žmogaus pamokoje analizavo filmą ir diskutavo apie sniegą. Mokiniai sužinojo, kad yra skiriamos kelios žiemos: kalendorinė, astronominė, klimatinė ir fenologinė.
Mokiniai sužinojo kas yra sniegas, snaigės, kodėl sniegas baltas. Taip pat stebėjo eksperimentą, kurio metu įsitikino, kad temperatūra sniego paviršiuje ir po sniegu labai skiriasi. Sužinojo atsaymus į klausimus – ar svarbus sniegas gyvajai gamtai, kaip gyvūnai žiemoja po sniegu, ką jie veikia ir kaip prisitaiko prie balto žemės apdaro, o kas kenčia po sniegu?
Mokiniams buvo pasiūlytas eksperimentas kaip patiems patyrinėti, nufotografuoti snaiges. Mokiniai sužinojo kokie šalčio ir sniego rekordai buvo pasiekti Lietuvoje.
 Pamoką apie sniegą vedė biologijos mokytoja Skaistė Jakienė.

7c klasės mokiniai su klasės vadove Ingrida Urbutiene atšventė tarptautinę sniego dieną siausdami lauke su rogutėmis, statydami sniego senius, darydami sniego angelus ir kitaip pramogaudami.
Sniego diena švenčiama trečią sausio sekmadienį. Ji švenčiama norint populiarinti žiemos sporto šakas, tausoti gamtą ir išvilioti mokinius į lauką atitraukiant juos nuo kompiuterių.