Paminėta Tarptautinė taikos diena

Rugsėjo 21 dieną minima Tarptautinė taikos diena. Tarptautinės taikos dienos tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į būtinybę gerbti taiką ir jos laikytis bei taikių derybų principo pripažinimas ir jo laikymasis.
Trečiokai šią dieną paminėjo diskutuodami apie taikos pasaulyje užtikrinimo svarbą ir karo žalą. Savo mintis apie taiką perteikė popieriaus lape.
3c klasės mokiniai su mokytoja Loreta Urbonavičiene kviečia visus prisidėti prie taikos išsaugojimo ir gyventi taikiai.
2b klasės mokiniai su mokytoja Lina Gustaitiene paminėjo tarptautinę taikos dieną. Minint šią dieną mokiniai pagamino taikos rankeles, kuriose nupiešė pasirinktą vėliavą.
Antrokai kviečia visus šią dieną laikyti susitaikymo diena ir siekti taikos žemėje.