Paroda „Mano Lietuva“ LR Seime

Gruodžio 5 d., Lietuvos Respublikos Seime, Vitražo galerijoje buvo atidaryta edukacinio dailės projekto „Mano Lietuva“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, moksleivių, studentų ir profesionalių dailininkų kūrybinių darbų paroda. Projekto globėjas ir parodos iniciatorius Seimo narys Povilas Urbšys.

Parodoje eksponuojami mūsų mokyklos 5 – 7 klasių mokinių, besimokančių pagal Kryptingo meninio ugdymo programą, pleneriniai dailės darbai.

Seimo narys Povilas Urbšys įteikė padėką mokyklai už tai, kad skatiname vaikus įdėmiai žvelgti į gyvenimą, pažinti Tautos istoriją, ugdome jų kūrybiškumą ir leidžiame išsiskleisti talentams, bei padėkas 6 klasės mokiniams – Martynui Dirsei, Einarui Jočiui, Povilui Vaičiui už originalumą, kūrybiškumą ir talento atskleidimą.

Lietuvos dailininkų sąjunga ir Šv. Kazimiero ordinas įteikė Laureato diplomus 7 klasės mokinėms – Vilnei Perlibaitei, Mildai Varnaitei, Jorei Lukšaitei, Martynai Norkutei, Kamilei Butkutei; 6 klasės mokinėms – Godai Babuškinaitei, Inesai Kolpakovaitei; 5 klasės mokiniams – Eitviltei Alionytei, Smiltei Rainytei, Inetai Stogytei, Mėtai Gabrilavičiūtei, Edvinui Šimkūnui, Karolinai Bliūdžiūtei, Urtei Kasparavičiūtei, bei padėką, mokinius parengusiai, dailės mokytojai Jolantai Jočienei

Paroda „Mano Lietuva“ Vitražo galerijoje eksponuojama gruodžio 3–31 d. Ją apžiūrėti galima penktadieniais, atvirų durų valandų metu nuo 11 iki 15 val.