Pasaulinė gyvūnų diena

4c klasės mokiniai su mokytoja Rūta Račkauskaite paminėjome pasaulinę gyvūnų dieną. Mokiniai piešė savo turimus gyvūnus, taip pat tuos, kuriuos norėtų priglausti.
Piešdami aptarėme, kaip dera rūpintis gyvūnais, kokia svarba juis mylėti, išsiaiškino, kad mylint ir saugant gyvūną, jis atsilygina tuo pačiu.

Pasaulinė gyvūnų diena skirta pagerbti visus gyvūnus, padėkoti jiems už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime.
​2a klasės mokiniai su mokytoja Arijana Klimavičiene paminėdami šią dieną pasakojo apie savo turimus gyvūnus, kaip jais rūpinasi ir kiek reikia jiems skirti dėmesio, kad jie jaustųsi laimingi.
Kiekvienais metais mokiniai aktyviai dalyvauja mokyklos organizuojamoje akcijoje ‘Nelik abejingas“.

3a ir 3b klasės mokiniai kartu su mokytojomis Kristina Bareikiene ir Gabriele Želviene paminėjo pasaulinę gyvūnų dieną. Mokiniai aktyviai dalijosi žiniomis apie mėgstamus gyvūnus. Dailės ir technologijų pamokose juos kūrė panaudodami gamtinę medžiagą ir plastiliną.