Pasaulinė vandens diena

Kovo 22 d. – pasaulinė vandens diena. 2b klasės mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite šią dieną ypatingai daug savo dėmesio skyrė diskusijoms apie vandenį ir jo svarbą žmogui.
Vanduo – būtinas žmogaus organzimui. Jis užimą didžiąją dalį Žemės. Vandenyje auga daugybė įvairių, įdomių organizmų. Vieni iš jų – dumbliai. Norėdami geriau susipažinti su šiais vandens gyventojais, antrokai atliko eksperimentą „Dumbliai ir vandens tarša“.
Eksperimentui mokiniai naudojo vandenį iš Neries ir kitas papildomas medžiagas. Mokiniai dvi savaites vykdys stebėjimus ir pamatys, kaip kinta vanduo ir formuojasi teršalai, o galbūt netgi užauga įdomieji dumbliai.

💧  💧  💧

2a ir 2c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Rasa Krivickiene ir Larisa Kolėdiene taip pat minėjo Pasaulinę Vandens dieną. Mokiniai prisiminė vandens būsenas ir vandens svarbą žmogui. Nagrinėjo taršos problemas. Sužinojo kaip valomas vanduo nuo naftos produktų užterštumo. Taip pat mokiniai kūrė vandens saugojimo šūkius! Mokiniai pabrėžė, kad labai svarbu kiekvienam saugoti gamtą, kad kuo ilgiau turėtumėme švarų vandenį.