Patirtinis ugdymas išplečiant mokymo(si) erdves

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui, 2c klasės mokiniai su mokytoja Giedre Rainiene apsilankė Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje.
Susiskirstę į grupes, bendradarbiaudami tarpusavyje, mokiniai dėliojo trijų žymiausių XV a. – Žalgirio, XVI a. – Oršos ir XVII a. –Salaspilio – mūšių dėliones. Sudėję jas, mokiniai susipažino su dailės kūriniais, sužinojo karvedžių taktines gudrybes, kurios leido laimėti mūšius.
Mokiniai išrinko to laikotarpio kariams būdingus ginklus ir šarvus. Parengę karius kovai, mokiniai užsidėjo jų šalmą, rankose laikė skydą, kalaviją ir sunkius šarvus.
Patirtinio ugdymo veiklos – tai puikus darbo komandoje pavyzdys, įtraukiantis visus mokinius į veiklą, siekiant bendro rezultato.