Patyčių prevencijos veiklos mokykloje

„Vaikų linija“ kasmet kovo mėnesį skelbdama Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ, siekia sutelkti visuomenės dėmesį į patyčių problemą ir jos sprendimo galimybes Lietuvoje.
6a klasės mokiniai kartu su klasės vadove Ala Kakoškina organizavo klasės valandėlę „Aš prieš patyčias! O TU?“
 Klasės valandėles tikslas – atkreipti dėmesį į patyčių problemos sprendimo svarbą. Taip pat mokiniai sužinojo kas yra socialinis plakatas. Kuris yra agitacinis, reklaminis arba informacinis kūrinys, įtaigiai perduodantis socialinę žinią. Plakato kompoziciją sudaro vaizdiniai elementai, trumpas, kartais kelių rūšių šrifto tekstas. Plakatui būdinga vaizdo lakoniškumas, dekoratyvumas, simbolika, ryškios spalvos, raiškus šriftas.
Po diskusijų mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvų, anglų, rusų kalbų ir informacinių technologijų kūrybinėje veikloje – socialinių plakatų „NE Patyčioms“ kūrimas.