Penktokai dalyvavo projekte „Vitaminų puokštė rudenio pintinėje“

5 klasių mokiniai dalyvavo integruotame technologijų ir gamtos ir žmogaus projekte „Vitaminų puokštė rudenio pintinėje“, kurio veiklas organizavo technologijų mokytojai Evelina Bujanauskienė ir Vitas Gulbinas bei gamtos mokslų mokytojos Elona Petrošienė ir Skaistė Jakienė.

Per gamtos mokslų pamokas mokiniai su mokytojomis kalbėjosi apie vaisiuose ir daržovėse esančius vitaminus ir maistines medžiagas, kurios yra naudingos žmogaus organizmui. Mokiniai pristatė savo parengtus pranešimus apie vaisius ir daržoves, kurių pavadinimai prasidėjo jų vardų ar pavardžių raidėmis.

Technologijų pamokoje mokiniai iš atsineštų produktų kūrė vaisių ir daržovių mozaikas, žaidė šaradas dėliodami iliustracijas, aptarė ką būtų galima pagaminti iš turimų produktų, gamino pasirinktus patiekalus.

Mokiniai patys gamino daržovių ir vaisių salotas bei užkandžių vėrinukus ir juos degustavo. Mokiniai taip pat sprendė jiems paruoštus kryžiažodžius apie vaisius ir daržoves.