Piešimo technikos ant stiklo

1b, 3c ir 4c klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje, kurios metu mokiniai gamino vėjo varpelius iš stiklo. Tai atliko keliimis technikomis: spalvino bei puošė juos įvairiais ornamentais ir raštais.

Mokiniai susipažino su piešimo ant stiklo būdais bei sužinojo, jog tai viena iš tokių paslaptingų technikų, kur kas kartą negali numatyti, kaip atrodys sukurtas piešinys. Dėl šios priežasties mokiniams piešti buvo labai įdomu. Piešimas ant stiklo nuramina emocijas, atpalaiduoja judesius, lavina smulkiąją motoriką bei padeda mokiniams koncentruoti dėmesį. Sukurti vėjo varpeliai yra nuostabus garso bei išvaizdos derinys. Mokiniai gebėjo atskleisti savo kūrybiškumą, išlaisvinti vaizduotę bei įgyjo naujos patirties išmėgindami šią piešimo techniką.

Edukacijos mokykloje organizavo pradinių klasių mokytojos Aistė Kavaliauskaitė, Loreta Urbonavičienė ir Rūta Račkauskaitė.