Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

🇱🇹 Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.
🇱🇹 Nors ir tuščioje mokykloje 2021 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ siekia pabrėžti 30-ąsias Laisvės gynėjų dienos metines.

🟡 5a klasės mokiniai prisimindami ir su tėvais bei seneliais aptardami Sausio 13 dienos prasmę uždegė languose žvakes, kurios simbolizuoja atmintį, laisvę ir istoriją.
🟢 Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ prisimenamas 1991 metų sausis, kai vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.
🔴 Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.
Mokytojas Algimantas Balčius su 5d ir 7b klasių mokiniais dalyvavo akcijoje „Atmintis gyve, nes liudija“ ir per istorijos pamokas kalbėjo apie 1991-01-13 d. įvykius.
Mokyklos 7c klasės mokiniai su auklėtoja Ingrida Urbutiene paminėjo Laisvės gynėjų dieną uždegdami žvakutes savo namų languose.