Pilietinio ugdymo pamoka ketvirtokams

🇱🇹 4a klasės mokiniai minėjo sausio 13-ąją. Uždegė žvakes ne tik ant palangės, bet liepsnojo atminimo ugnelė ir visų virtualių pamokų metu. Jautriai diskutavo apie tos nakties įvykius, nagrinėjo M. Nargėlaitės pasaką apie Sausio 13-ąją. Ši pasaka paskatino sukurti ir patiems panašias pasakaites. Mokiniams labai svarbi Lietuvos laisvė ir jie tai pavaizdavo savo šeimos piešiniuose.
🇱🇹 4c klasėje mokytoja Larisa Kolėdienė vedė pilietinio ugdymo pamoką, kuri skirta Sausio 13-osios 30 mečiui paminėti. Pamokos metu mokiniai peržiūrėjo dokumentinę medžiagą apie to meto įvykius, aiškinosi šios dienos svarbą kiekvienam piliečiui. Pagerbdami Sausio 13-osios aukų atminimą, mokiniai uždegė žvakutes savo namų languose. Mintis apie laisvę ir nepriklausomybę vaikai įprasmino savo piešiniuose.