Pilietiškumo žaidynės “Aš – lietuvos pilietis“

Mokyklos penktokų komandos dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių pilietiškumo žaidynėse “Aš – lietuvos pilietis“, skirtos konstitucijos dienai paminėti. 5b ir 5a klasės komandos dalinosi IV vietą, o 5c klasės komandą užėmė V vietą iš 14 komandų.

Projekto tikslas ugdyti mokinių pilietines kompetencijas, supratimą apie žmogaus teises, suprasti kitus žmones, atsakingai atlikti pareigas ir ugdytis gebėjimus šias žinias panaudoti praktiškai.

• 5a klasę atstovavo: Jokūbas Grinius, Justinas Pilipaitis, Danielė Anufrijeva, Milita Lukaitytė.
  • 5b klasę atstovavo: Ąžuolas Bivainis, Augustas Kavaliauskas, Paulina Misevičiūtė, Vytautas Zabiela.
  • 5c klasę atstovavo: Rapolas Diliūnas, Jonas Mačenskas, Simas Jakulevičius, Paulius Gotautas.

Mokinius suburti komandas ir dalyvauti žaidynėse paskatinto klasių vadovai Evelina Bujanauskienė, Algimantas Balčius ir Ingrida Urbutienė.