Pirmokai susipažino su knygos keliu

1b klasės mokiniai su mokytoja Violeta Mickevičiene lankėsi mokyklos bibliotekoje. Bibliotekos vedėja Aldona Kerzienė mokiniams vedė pamoką „Knygos kelias“. Pirmiausia mokiniais susipažino su skaitytojo taisyklėmis ir apžiūrėjome biblioteką. Pasidomėjo, kokių knygų, eciklopedijų yra mokyklos bibliotekoje, kurios skirtos pradinių klasių mokiniams. Vėliau mokiniais klausėsi pasakojimo ir žiūrėjo filmą, kaip atsiranda knygos. Bibliotekos vedėja mokinius supažindino su labai didelėmis ir labai mažomis knygelėmis. Gerai skaitantys pirmokai jau keliaus į mokyklos biblioteką ir taps jos skaitytojais. Mokiniai po pamokos sakė, kad knyga bus gera jų bičiulė. Pirmokai mokyklos bibliotekos vedėjai Aldonai Kerzienei už pagalbą žengiant pažinimo ir išminties keliu.