Pirmokų skaitymo džiaugsmas

1a klasės mokiniai ieško kuo įvairesnių skaitymo būdų, domisi knygomis. Mokiniai dalyvavo projekte „Lietuva skaito“.

Pirmokai virtualiai susitiko su leidykla „Aukso žuvys“ kur apie knygas pasakojo Sigita Pūkienė. Rašytoja Kotryna Zylė atskleidė, kaip gimsta knygų iliustracijos. Taip pat vyko virtualus susitikimas su leidykla „Tikra knyga“. Knygų gimimo istorijas pasakojo ir savo įžvalgomis dalinosi Daiva Rudytė.

Vėliau mokiniai išbandė įvairius skaitymo būdus. Tai puiki idėja visiems skaitytojams, atrasti savo skaitymo stilių, paskaityti vieni kitiems, pabendrauti su šeimos nariais, aptarti skaitomas knygas.

Veiklas organizavo pradinių klasių mokytoja Rasa Bražinskė ir bibliotekininkė Aldona Kerzienė.