Politologijos žinių konkursas mokiniams

Kviečiame dalyvauti Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto ir Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos organizuojamame politologijos žinių konkurse „Politika aplink mus“.
Konkursas skirtas Kauno miesto ir rajono bendrojo ugdymo įstaigų 12 klasės (IV gimnazijos) mokiniams, kurie siekia pasitikti savo politologijos žinias. Konkurse gali dalyvauti mokinių komanda, kurią sudaro 4 asmenys. Iš vienos mokyklos gali dalyvauti daugiau nei viena komanda.
Konkursas vyks vasario mėn. 20 d. (ketvirtadienį), Vytauto Didžiojo universitete (V. Putvinskio g. 23), 13:30 val.
Konkursas aktualus abiturientams, kurie ruošiasi laikyti istorijos egzaminą, nes siekiama atkreipti dėmesį į politologinių klausimų suvokimo svarbą, kurie yra sudedamoji egzamino dalis.
Pirmos vietos nugalėtojų komanda laimės kelionę į Lietuvos pajūrį (pirmyn ir atgal). Žinių konkurso I, II, III vietų laimėtojams bus įteikiami diplomai.
Už dalyvavimą konkurse stojantiems į Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų programą suteikiamas papildomas stojimo balas.
Registracijos anketa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepjj9ctgozEjXxFUCBJ5Qz3cLksQy9VjuPJ8IeR0iBQw_kWw/viewform
Mokinius ruošusiems mokytojams bus įteikiamos padėkos.