Praktinis ugdymas: mokinių pažintis su drugeliais

Mokyklos 1a, 1b, 1c, 2b, 2c, 3a, 4b ir 4c klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Tropiniai drugeliai iš arti“. Programėlėje vaikai susipažino su drugelių gyvenimu, jų gyvavimo ciklu, sandara, mityba, rūšimis.
Mokiniai klausėsi įvairių istorijų, pasakojimų, mitų. Atvyko apie 50 gyvų tropinių drugelių iš viso pasaulio. Edukacijos metu mokiniai galėjo atrasti virš 10 skirtingų drugių rūšių.
Laimingiausius drugeliai apdovanojo nutupimu ant peties, galvytės. Kiekvienas vaikas turėjo galimybę laikyti drugelį ir pasakyti jam savo norą. Mokiniai ir jų tėveliai piešė drugelius ir šiuo metu jų piešiniai dalyvauja piešinių konkurse ,,Spalvotų drugelių namai“.
Konkurso nugalėtojai bus paskelbti birželio 9 d. Palinkėkime konkurso dalyviams sėkmės!