Projektas “Draugauju su gamta žingsniuojant“

1b, 2c ir 4b klasių mokiniai kartu su mokytojomis Violeta Mickevičiene, Larisa Kolėdiene ir Loreta Urbonavičiene dalyvavo Kauno miesto švietimo įstaigų pradinių klasių ugdytinių renginyje – projekte “Draugauju su gamta žingsniuojant“.

Mokiniai fizinio ugdymo pamokoje, keliaudami po mokyklos mikrorajoną, stebėjo artimiausios aplinkos elementus.

Matematikos pamokose išmaniųjų įrenginių pagalba skaičiavo nueitus žingsnius. Dailės ir technologijų pamokose mokiniai piešė ir kirpo matytus objektus, komponuojami bendrą koliažą ant didelės pėdos, sudarė savo nueitų žingsnių žemėlapį.

Mokinių sukurtas bendras meninis darbas bus eksponuojamas Kauno V. Kudirkos bibliotekoje Parko padalinyje (P. Lukšio g. 60).