Projektiniai pradinio ugdymo mokinių darbai Europos kalbų dienos proga

Rugsėjo 26 d. mokykloje vykstant Europos kalbų dienos renginiams pirmokai su mokytojomis Jurgita Bartainiene ir Ingrida Urbutiene susipažino su Europos šalių vėliavomis, pakartojo spalvas ir nupiešė pasirinktas vėliavas širdelėse bei iškirpo ir suklijavo į vieną didelę širdį.
2c klasės mokiniai taip pat aptarė Europos šalių kalbas ir sudėliojo dėlionę iš pačių nupieštų Europos šalių vėliavų.
3c klasės mokiniai susipažino su Europos šalių kalbomis ir pasirinko žodį DRAUGAS įvairiomis kalbomis, kurį užrašė ant iškirptų delnų ir sujungė į rankų pynę.
4a klasės mokiniai su mokytoja Kristina Bareikiene pakartojo Europos šalių pavadinimus ir pasidomėję išvertė žodį AČIŪ į kitas kalbas, užrašė ant rudeninių lapų ir sukūrė Europos kalbų medį.
Mokykla dėkoja kūrybingoms mokytojoms ir mokiniams už puikiai atliktus projektus, kurie skatina šalių kultūrinį bendradarbiavimą.
Daugiau nuotraukų galite rasti mokyklos „Facebook“ puslapyje.