Pyragų diena

Lapkričio 6 d. minima „Pyragų diena“, kurios metu tradiciškai mokyklos mokiniai kviečiami kepti pyragus ir įvairius skanėstus, kuriuos pardavinėja kitiems bendruomenės nariams ir surinktas lėšas paaukoja pasirinktai organizacijai.

Šiais metais dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos Lietuvoje nepavyko surengti pyragų turgelio. Todėl nuotolinėse technologijų pamokose mokytoja Evelina Bujanauskienė kvietė 5-8 klasių mokinius kartu su šeima kepti pyragus ir kitus saldumynus, jų nuotraukomis ir receptais pasidalinti su kitais bendruomenės nariais. Visų mokinių receptai buvo sudėti į virtualią receptų knygą „Mėgstamiausias mano šeimos pyragas“ . Kviečiame pasižvalgyti po knygą ir patikusį receptą išbandyti.