Raimonda Jazukevičienė vedė seminarą „Deutsch macht Laune mit Hans Hase“

Mokyklos vokiečių kalbos mokytoja vedė seminarą „Deutsch macht Laune mit Hans Hase“, kuriame dalinosi savo patirtimi su Lietuvos vokiečių kalbos mokytojais.
Renginys buvo skirtas pedagogams, dirbantiems ar norintiems dirbti su ankstyvojo vokiečių kalbos ugdymo programa „Vokiečių kalba su Hans Hase priešmokyklinėse grupėse“ ir besidomintiems stotelių metodu. Seminare buvo pristatyta mokomoji medžiaga „Deutsch macht Laune mit Hans Hase“, skirta ne tik darželyje besimokantiems vaikams, bet ir pradinių klasių mokiniams.
Seminarą vedė ir su dalyviais savo praktine darbo patirtimi dalijosi mokyklos vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė. Seminaro vadovė teigia, kad visi, kas pažįsta kiškutį Hansą iš darželio ar pradinės mokyklos, puikiai žino, kad vokiečių kalbos mokymasis ankstyvajame amžiuje su kiškučiu Hansu teikia džiaugsmą ir vaikams, ir jų mokytojams.
50 seminare dalyvaujančių pedagogų džiaugėsi puikia metodine medžiaga ir naudingu seminaru, o taip pat ir seminaro vadovės Raimondos pristatytomis idėjomis apie medžiagos pritaikymą nuotoliniams užsiėmimams.
Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime sėkmės dirbant su medžiaga „Deutsch macht Laune mit Hans Hase“.