Sąmoningumo mėnuo mokykloje

Tęsiant sąmoningumo mėnesio veiklas su pradinių klasių mokiniais buvo diskutuota apie patyčias ir draugystę. Po diskusijos mokiniai gamino „pagalbos“ rankytės.
Ant iškarpytų rankyčių rašė pagalbos būdus, kuriais jie padėtų ir padeda kietiems mokiniams, kurie patiria patyčias ir taip, savo sąmoningumu, kovoja su patyčiomis.
Užsiėmimą organizavo socialinė pedagogė Egidija Stankuvienė ir socialinės pedagogikos praktikantė Ieva Puikytė.

*  *  *

Mokyklos socialinė pedagogė Egidija Stankuvienė ir socialinės pedagogikos praktikantė Ieva Puikytė inicijavo vyresnių mokinių pamokėles apie draugystę pradinių klasių mokiniams.
Prisijungti ir aktyviai dalyvauti buvo pakviesti mokinių tarybos nariai kartu su koordinatore Evelina Bujanauskiene. Mokinių taryba vedė labai linksmas, meninesaviraiška paremtus užsiėmimus, diskutavo su mokiniais apie draugystę, tarpusavio santykius. Po užsiėmimo mokiniai buvo kupini teigiamų emocijų.