Sąmoningumo prieš patyčias mėnesio akcijos 1b klasėje

Kovo 18-22 d. minint sąmoningumo prieš patyčias mėnesį 1b klasės mokiniai gamino draugystės rankytes. Ant jų parašė žodelius „Kaip padėtų draugui, kuris patiria patyčias“. Mokinių tarybos mokinės organizavo 1b klasės mokiniams prevencinę veiklą ,,Draugystė“.
Pirmokai buvo nustebinti, kai į klasę atėjo netikėti veikėjai. Jie pasakojo apie draugystę ir pristatė animacinį filmuką apie draugus. Po to mokiniai piešė ir rašė apie savo geriausią draugą, drąsiausi darbus pristatė. Vėliau keliavome į salę žaisti žaidimo ,,Draugystė“. Tai buvo įdomi, žaisminga ir prasminga draugiškumą ugdanti veikla. Dėkojame Mokinių tarybos mokinėms G. Grigonytei (10a kl.), Ž. Bačytei (7b kl.), D. Plukytei (6c kl.) ir koordinatorei Evelinai Bujanauskienei.