Saulės diena

4a klasės mokiniai su mokytoja Egle Germanauskiene aptarė Saulės energijos privalumus, jos panaudojimą. Mokiniai buvo skatinami pagalvoti, kokią įtaką saulė daro žmogaus nuotaikai, kaip ji keičiasi saulei šviečiant.

Ketvirtokai nuotaiką vienas kitam pakėlė pagamindami popierines saulutes ir dovanodami palinkėjimus.

4b klasės mokiniai su mokytoja Violeta Mickevičiene paminėjo Saulės dieną. Visos dienos metu vyko integruotos pamokos. Lietuvių kalbos pamokoje mokiniai klausė, stebėjo ir aptarė animuotą pasaką ,,Saulė ir Mėnulis“. Rašė gražius sakinius skirtus saulei aptarti. Ryte mokiniai lauke stebėjo pienes, kaip jos pasikeičia pasirodžius saulei. Vėliau džiaugėsi saule, gaudė muilo burbulus, o iš prasiskleidusių pienių sudėliojo mozaiką. Kadangi švietė saulė sustoję į eilę žiūrėjo, kokio ilgio šešėliai, bandė tai pamatuotu. Taip vyko integruotos matematikos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamokos. Grįžę į klasę susipažino su Saulės sistemos planetomis. Ieškojo informacijos internete: koks planetų skersmuo, kokie atstumai nuo Saulės iki planetų, koks palydovų skaičius. Vėliau atliko bandymus, susijusius su saule ir mėnuliu. Dailės ir technologijų pamokose užrašė Saulės planetų pavadinimus, jas nuspalvino, gamino atvirukus ir kūrybinį darbelį skirtą Saulės dienai.