2 PROCENTAI

Gerbiami mokyklos bendruomenės nariai

Atėjo dviejų procentų lėšų kaupimo metas. Tai gyvybiškai reikalingos lėšos mokyklai. Jų dėka mokymas tampa šiuolaikiškesnis, aplinka jaukesnė. Tai būtina, nors nepakankama sąlyga sėkmingam ugdymui. Ta pakankama sąlyga yra bendruomenės dvasinė aplinka. Dviejų procentų lėšos netiesiogiai parodo kiek aukotojams sava yra mokykla.

Pernai įrengėme planšetinių kompiuterių klasę (patalpų remontas, baldai, pagrindinis kompiuteris, interaktyvi lenta), jaukesnė po remonto ir naujų baldų tapo popamokinės veiklos klasė. Jaukiau tapo pirmame ir antrame aukšte nupirkus minkštasuolius. Pradinukams saugiau tapo įrengus naujus estetiškus laiptų turėklus.

Tikimės Jūsų indėlio į mokyklos ugdymo aplinką.

Nuoširdžiai P. Martinaitis

Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymas sudaro galimybę nuo 2004 m. kiekvienam Lietuvos piliečiui iki 2 % valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skirti pasirinktai organizacijai. Maloniai kviečiame ir šiais metais iki gegužės 1 dienos skirti 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio Kauno Juozo Urbšio katalikiškai pagrindinei mokyklai, puoselėjančiai švietėjiškas vertybes.

Prašymo forma ir pildymo taisyklės

Pildydami paramos skyrimo formą FR0512, užpildykite visus būtinus laukus:

•  5 - mokestinis laikotarpis: 2017
  • 6S - uždėkite varnelę
  • E1 - pasirinkite skaičių: 2 (Paramos gavėjas)
  • E2 - paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190137074
  • E3 - įrašykite pavadinimą: J.URBŠIO KAT.PAGR.M-KLA
  • E4 - įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausiai 2%)
  • E5 - įrašykite iki kada skiriate paramą (ilgiausias laikotarpis 5 m. arba iki 2020 m.)

2012 vasario 17 d. VMI patvirtino naują formą. Naują formą FRO 512(02) galima parsisiųsti mūsų svetainėje. Ši forma tinka dabar, tiks ir ateityje.

Specialią prašymo formą bei instrukcijas, kaip ją pildyti, galima gauti VMI arba atsidarę šias nuorodas:

Dėkojame visiems, kurie parėmė mokyklą ankstesniais metais.
Viliamės ir tikime, kad neliksite abejingi ir šiemet.

Visos teisės saugomos 2024  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla