Sinodo grupių susitikimai

Mokytojų Sinodo grupė susitiko paskutinį kartą šiais mokslo metais. Susitikimo metu buvo dalintasi įžvalgomis ir patirtimi tema „Autoritetas ir dalyvavimas, sprendimų priėmimas. Sinodalumo ugdymas“.

Mokytojų grupė sutikimo pabaigoje pasidalino kuo buvo reikšminga Sinodo patirtis, ką naujo pažino, patyrė šioje tikėjimo augimo ir bendrystės patirties kelionėje.

6-7 klasių mokiniai Sinodo kelionę baigė pasidalindami mintimis ir patirtimi tema „Bendra atsakomybė misijoje“. Mokiniai nuoširdžiai dalinosi kaip jaučiasi Bažnyčios bendruomenėje, kokius lūkesčius turi jos atžvilgiu.

Dėkojame Sinodo grupių mokykloje moderatorėms mokyklos direktorei Rimai Špakauskaitei-Kučinskienei, tikybos mokytojai Ingai Rukaitei, už susitikimų organizavimą ir pravedimą.