Socialinė akcija mokykloje

Kovo 21 dieną minima Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią mūvimos skirtingos kojinės išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms? Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, tačiau jį nulemia tik viena chromosoma!

•  2a klasės mokiniai taip pat paminėjo kovo 21-ąją dieną ir palaikė Dauno sindromu sergančius žmones! Nesvarbu, kad kojinės skirtingos, bet mes visi drauge! Būkime tolerantiški vieni kitiems.
  • 4c klasės mokiniai ir mokytoja Loreta Urbonavičienė dalyvauja socialinėje akcijoje! Nebijokite būti kitokiais ir padėkite skleisti žinutę!
  • Mokinių tarybos mokiniai kvietė kovo 21 d. dėvėti skirtingų spalvų kojines, taip paminint Pasaulinę Dauno sindromo dieną. Vienos poros, bet iš skirtingų spalvų siūlų ir skirtingais raštais numegztos kojinės yra tapusios tarptautiniu tolerancijos žmonėms su Dauno sindromu simboliu. Mokiniai buvo kviečiami fotografuotis bendrai nuotraukai, kalbėjosi apie tai, jog šalia mūsų gyvena ir šiek tiek kitokie žmonės, kuriems labai reikia mūsų visų supratimo, geranoriškumo, o kartais ir pagarbos.