Socialinis ir emocinis ugdymas mokykloje

6a klasės vadovė Ala Kakoškina ir mokiniai organizavo klasės valandėlę „Kai „mokslo šaknys“ tampa per karčios…” pagal Socialinio ir emocinio ugdymo programą „Paauglystės kryžkelės“ (LIONS QUEST) Vedė užsiėmimą Kauno rajono švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos specialioji pedagogė Edita Šukienė.
Ši tema – tai kitos klasės valandėlės, vykusios spalio mėnesį, tęsinys. Spalio mėnesį vykusioje klasės valandėlėje šeštokai sutarė, kad Žemėje gyvena skirtingi žmonės ir jie visi yra svarbūs, reikalingi ir gražūs.
Šios valandėlės metu aptarėme, jog kiekvienas žmogus yra kitoks ne tik savo išvaizda, bet ir gebėjimais. Ir pasaulyje nėra nei vieno žmogaus, kuris gebėtų ir mokėtų viską. Kaip ir nėra žmogaus, kuris nemokėtų visiškai nieko. Visi mes kažką mokame ar galime padaryti labai gerai, kažką darome tik todėl, kad reikia, o kažkas visiškai nesiseka, nepavyksta.
Užsiėmimą vedė Kauno rajono švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos specialioji pedagogė Edita Šukienė.
Drąsiai žengėme į neuromokslo sritį ir aiškinomės, kas atsitinka mūsų smegenims, kai mes patiriame per didelį stresą (dėl patyčių). Kaip turėtume elgtis norėdami padėti draugui, kartu padėdami ir sau.
Sunkumų mokykloje gali patirti visi.