Spalio 4 d. – Pasaulinė gyvūnų globos diena!

🐾 Kviečiame visus įsijungti į mokykloje organizuojamą akciją „Nelik abejingas“. Spalio 4 d. yra Pasaulinė gyvūnų globos diena. Mokykla nelieka abejinga gyvūnams!
🐾 Daugelis namuose turime augintinių, kuruos kasdien džiuginame juos prižiūrėdami. Deja, ne kiekvienas gyvūnas turi šeimininką. Tad iki spalio mėnesio 9 dienos kviečiame pasirūpinti beglobiais gyvūnėliais. Nelikime abejingi beglobiams gyvūnams!
Iš nelegalių daugintojų paimti gyvūnai yra globojami gyvūnų prieglaudose, kurioms dabar labai trūksta: vienkartinių pirštinių, dezinfekcijos priemonių, skystų ploviklių ir valiklių, popierinių rankšluosčių, skalbimo priemonių, kokybiško maisto, dubenėlių, guolių, pavadėlių, antkaklių, palučių.
🐾 Maloniai priimsime jūsų atneštas dovanas. Jeigu turite nereikalingų antklodžių, paklodžių, čiūžinukų, pagalvių – atneškite, gyvūnų prieglaudoms šie daiktai labai reikalingi.
🐾 Visas dovanas galima palikti dėžėje, kuri mokyklos pirmojo aukšyo fojė. Taip pat galima aukoti ir pinigėlius, kurie bus panaudoti nupirkti reikiamų medicininių priemonių gyvūnams prieglaudoje. Taupyklė padėta budėtojų poste.
🐾 Akcijos metu surinktos dovanos ir pinigėliai bus nuvežti į gyvūnų prieglaudą spalio 12 d.
🐾 Akciją organizuoja mokyklos socialinė pedagogė Egidija Stankuvienė.