Spalio 4 d. – Pasaulinė gyvūnų globos diena

Kviečiame visus įsijungti į mūsų mokykloje organizuojamą akciją „Nelik abejingas”. Spalio 4 d. yra Pasaulinė gyvūnų globos diena. Mokykla nelieka abejinga gyvūnams! Daugelis namuose turime šuniuką, kačiuką, papūgėlę, žiurkėną ar kitą gyvūną, kurį mes kasdien džiuginame atnešdami maisto, išvalydami narvelį ar tiesiog pažaisdami.
Iki spalio mėnesio 23 dienos kviečiame pasirūpinti maistu, pavadėliais, gultais ir pinigėliais ne tik saviems augintiniams, bet ir beglobiams gyvūnėliams. Nelikime abejingi beglobiams gyvūnams!
Maloniai priimsime Jūsų atneštą maistą, pavadėlius, antkaklius, gultus, senus apklotus ar žaisliukus šuniukams ir katytėms. Visas dovanas galima palikti dėžėje vestibiulyje. Taip pat galima aukoti pinigėlius, kurie bus panaudoti nupirkti reikiamų medicininių priemonių gyvūnams prieglaudoje. Taupyklė padėta pas mokyklos budėtoją.
Akcijos metu surinktą maistą ir kitus daiktus spalio 28 d. drauge su mokiniais, norinčiais dalyvauti socialinėje akcijoje, vešime į gyvūnų prieglaudą. Bent kelias valandas mokiniai patys prisidės prie gyvūnų priežiūros, galės pajausti, kaip yra svarbu rūpintis augintiniais ir būti atsakingu ne tik už save, bet ir už kitą.
Registracija kelionei į gyvūnų prieglaudą vyksta pas socialinę pedagogę Egidiją Stankuvienę 214 kab.
Akciją organizuoja socialinė pedagogė Egidija Stankuvienė, biologijos mokytoja Skaistė Jakienė, technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė