Spaudos atgavimo diena

4c klasės mokiniai su mokytoja Rūta Račkauskaite paminėjo spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Prisiminę visas vertinamas ir puoselėjamas bei Lietuvai brangias ir įsimintinas dienas, mokiniai pasikartojo kokia svarbi yra ir gegužės 7 d. – Spaudos atgavimo diena.

Veiklos metu, kiekvienas mokinys pasisakė apie tai kaip jaučiasi esantis lietuvis ir kokią reikšmę mums suteikia laisvė. Aptarę ilgą Lietuvos istorijos kelionę mokiniai suprato, jog turime kuo didžiuotis kiekvieną dieną – kad kad esame laisvi, kad gebame laisvai ne tik kalbėti, bet ir rašyti bei skaityti ir skleisti žinią – lietuvių kalba.

Tad nusprendę įamžinti šią dieną neišblėstančiomis akimirkomis mokiniai sudalyvavo klasės dailyraščio konkurse „Kalba knyga“. Dailyraščio metu mokiniai siekė tobulo rezultato, siekė viską kruopščiai atlikti.

Buvo paskirta speciali teisėjų grupė, kurie išdalino 5 pagrindines vietas. Kadangi, stengėsi visa klasė ir darbai buvo atlikti kruopščiai, tai apdovanota liko visa klasė.

Taip pat iš Vytės Nemunėlio eilėraščių knygos mokiniai deklamavo Tėvynei skirtus eilėraščius.