Šv. Agotos diena

Vasario 5 dieną švenčiama šv. Agotos – Duonos diena. 2a klasės mokiniai ir mokytoja Arijana Klimavičiene taip pat paminėjo šią dieną. Vyko integruotos veiklos mokiniams:

• per lietuvių kalbos pamoką sekė pasaką „Kaip iškepti duoną“. Mokiniams buvo papasakota, kaip ir iš ko gaminama duona, kuo ji ypatinga ir kodėl ją turime gerbti ir mylėti.
  • per pasaulio pažinimo pamoką mokiniai žiūrėjo filmą „Duonos kelias“. Daug įdomių dalykų mokiniai sužinojo apie duoną, bet labiausiai įsiminė, kad šv. Agotos duona naudojama ugniai suvaldyti, gaisrui gesinti, kad ji namus apsaugo nuo nelaimių.
  • per dailės ir technologijų pamoką mokiniai piešė piešinius „Duonelė mūsų šventa“, klasėje mokiniai suorganizavo parodą.