Sveikiname mokyklos rusų kalbos mokytoją Sergej Kozlov

Mokyklos rusų kalbos mokytojas Sergej Kozlov buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vykusiuose Lietuvos mokytojų apdovanojimuose.
Šiais metais DELFI kvietė visus nominuoti savo mokytojus-herojus, o vėliau skaitytojų balsai ir objektyvus žurnalistų darbas padėjo atrinkti 10 iškiliausių Lietuvos mokytojų, kurie verti mokytojo-herojaus apdovanojimo.
Iniciatyvos globėja Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė kreipdamasi į salėje sėdinčius mokytojus-herojus sakė, kad „Idėja Lietuvai“ parodė, jog mokytojai yra svarbiausi. Anot D. Grybauskaitės, „Herojai tarp mūsų apdovanojimai“ yra graži proga prisiminti tuos, kurie kiekvieną dieną yra mokytojai „iš didžiosios raidės“. „Kurie moko mūsų vaikus, kurie mums tokie svarbūs ir mūsų vaikams svarbūs. Kad šiandien galėsime pasveikinti tuos, kuriuos išrinko žmonės, balsuodami, siūlydami ir pagerbdami. Ir man bus didelė garbė Jus pasveikinti“, – sakė šalies Prezidentė.
Mokyklos rusų kalbos mokytojas Sergej Kozlov tik prieš 3-ejus metus nusprendė išbandyti mokytojo darbą. Iki tol mokytojas dirbo žiniasklaidoje, o šiandien mokytojo darbą derina su doktorantūros studijomis Vytauto Didžiojo universitete. Mokytojas pasakoja, kad įtempta geopolitinė situacija turi įtakos ir rusų kalbos pamokoms: savo pamokų metu mokytojas stengiasi atskirti politiką nuo rusų kalbos, padėti moksleiviams atrasti rusų poezijos grožį.
Apdovanojimą rusų kalbos mokytojui Sergej Kozlov įteikė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir DELFI generalinis direktorius Vytautas Benokraitis.