Švento Martyno diena mokykloje

Lapkričio 11 dieną švenčiama paskutinė rudens šventė Šv. Martynas. Minėdami šią dieną 5b ir 5c klasių mokiniai per vokiečių kalbos pamoką sužinojo, kaip ši šventė švenčiama Vokietijoje, žiūrėjo video pasakojimą apie apie Romos karį Martyną, kuris keliaudamas Vengrijoje pro Amienso miesto vartus sutiko prie akmenų besiglaudžiantį vargšą. Pavargėlis buvo beveik nuogas ir drebėjo iš šalčio. Jaunasis karys nusiėmė apsiaustą nuo savo pečių, perplėšė pusiau ir uždengė neturtėlį, kad šis sušiltų.
Mokiniai mokėsi dainuoti tradicinę dainelę „Laterne, Laterne“, gamino knygeles apie Šv. Martyną.
Technologijų pamokose 5-8 klasių mokiniai su mokytojais Evelina Bujanauskiene ir Vitu Gulbinu gamino Šv. Martyno dienos simbolį – žibintus.
Surengta mokinių darbų paroda. Kviečiame virtualiai susipažinti: