Tarpdalykinis socialinis projektas „Būkime tolerantiški

Projektas skirtas paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną. Projektu siekiama formuoti teigiamą ugdytinių požiūrį į kitaip mąstantį žmogų, padėti suvokti tolerancijos svarbą žmogaus gyvenime, sudaryti sąlygas mokiniams aktyviai ir įdomiai praleisti laisvalaikį
Projektą mokykloje įgyvendino 5a, 5b, 7a, 8c klasių mokiniai. Projekto koordinatorė – rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina.
Projekto vykdytojai: Sergej Kozlov, Renata Urbonavičienė, Jūratė Ligeikienė, Raimonda Jazukevičienė, Ingrida Urbutienė.
Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos Švyturys.
Švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir žodis tolerancija, savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, kitokius požiūrius. Tolerancija, kaip švyturys laivams saugus kelias, taip ir žmonėms svarbi sąvoka, skatinanti pakantumą, gebėjimą išlaikyti pagarbą nepaisant skirtingų pažiūrų, tautybės, rasės, skirtingos religijos.