Tiksliųjų mokslų savaitė 2022

Integruotose pamokos matematikos mokytojos Toma Paužienė ir Deimantė Šarlauskienė mokinius supažindino su įdomiais faktais apie matematinę konstantą π (pi) ir sprendė uždavinius užsienio kalbomis. Muzikos mokytojas Algimantas Balčius pamokose pristatė melodiją sudėliota naudojant Pi reikšmes ir paaiškino, kaip skaičiai gali virsti natomis.

Konkurso „Pi reikšmės po kablelio“ nugalėtoja tapo 6a klasės mokinė Patricija Alionyte išvardinus net 98 Pi reikšmes po kablelio. Mokinė apdovanota padėkos raštu ir tortu!

5-8 klasių mokiniai tiksliųjų mokslų savaitės metu dalyvavo tarptautiniuose Kengūros ir Kings konkursuose. ­🔢

Mokyklos 8 klasių komanda atstovavo mokyklą Kauno Vyturio gimnazijos organizuotoje viktorinoje – protų mūšyje „Praleidžiu proga pasityčioti“.

Visos tiksliųjų mokslų savaitės metu vyko įvairūs konkursai, kurių nugalėtojais tapo:

• Greito teksto rinkimo konkurse „Greitukas“ laimėtoju tapo 7a klasės mokinys Simas Malinauskas.
  • 5-6 kl. PROTMŪŠIO laimėtojai:
    1. vieta 5a klasės komanda;
    2. vieta 6c klasės komanda;
    3. vieta 6d klasės komanda.
  • 7-8 kl. PROTMŪŠIO laimėtojai:
    1. vieta 8a klasės komanda;
    2. vieta 7b klasės komanda;