Patirtinis ugdymas 3b klasės pamokose

3b klasės mokiniai kartu su mokytoja Violeta Mickevičiene pasaulio pažinimo pamokoje analizavo elektros grandines.
Dirbdami porose gebėjo pagal pateiktą instrukciją sujungti elektrinę grandinę ir labai džiaugėsi, kai užsidegė lemputė. Nes suprato jeigu lemputė dega, vadinasi grandinę sujungė teisingai.
Vėliau mokiniai turėjo patikrinti, kurie daiktai praleidžia elektos srovę, o kurie nepraleidžia. Pamokoje mokiniams buvo labai įdomu atlikti bandymus su neįprastomis priemonėmis.

3b klasės mokiniai su mokytoja Violeta Mickevičiene sveikina visus mokytojus, mokinius ir tėvelius su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais ir artėjančia pačia gražiausia pavasario švente – Velykomis!
Tegul į Jūsų namus ateina švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o kartu su numargintais margučiais stiprybė, meilė ir džiaugsmas.