Uniformos

uniformos Mokinių uniformų dėvėjimo reglamentas >>

1-4 klasių uniformos komplektas (uniformų pavyzdžiai):

• mergaitėms – sarafanas (viršus – pilkos spalvos, apačia – raudonais bei pilkais langeliais) ir kaklaraištis (raudonais bei pilkais langeliais),
  • berniukams – švarkas (pilkos spalvos), juodos kelnės, kaklaraištis (raudonais bei pilkais langeliais).
  • Papildoma – NEPRIVALOMA: žaketas (pilkas) su mokyklos logotipu. Skirtas dėvėti vietoj švarko ne švenčių metu.

5-8 klasių uniformos komplektas (uniformų pavyzdžiai):

• merginoms – švarkas (pilkos spalvos), sijonas (raudonais bei pilkais langeliais), kai šalta  II trimestre– juodos kelnės, pageidautinas kaklaraištis (raudonais bei pilkais langeliais),
  • vaikinams – švarkas (pilkos spalvos), juodos kelnės, pageidautinas kaklaraištis (raudonais bei pilkais langeliais).
  • Papildoma – NEPRIVALOMA: džemperis (pilkas) su mokyklos logotipu. Skirtas dėvėti vietoj švarko ne švenčių metu.

Kiekvienam mokiniui / mokinei privalomas visas uniformos komplektas.

1. Medžiagas galima įsigyti parduotuvėje „Drobė“, Draugystės g. 15, Kaunas.
    • Pilka medžiaga – Laivelis 9998
    • Raudoni/pilki langeliai medžiaga – Žvirblis 9692
  1. Uniformas galima pirkti arba pasiūti:
    • Švarkas, džemperis – parduotuvė 8 TO GO (prekybos centras MEGA)arba 8togo.lt;
    • Žaketas – UAB GARLITA, Stadiono g. 2 Kauno raj. arba www.garlita.lt ;
    • Švarkas, sijonas, sarafanas, kaklaraištis – UAB KOHORTA, K. Donelaičio g. 78.
  1. Mokinių mokyklinių uniformų vidinėje pusėje siūloma pažymėti mokinio vardą, pavardę ir klasę.

Norinčių įsigyti dėvėtą mokyklinę uniformą lauksime Mokyklinių uniformų turgelyje, kuris vyksta : birželio ir  rugpjūčio mėnesiais (datos skelbiamos).

☎️ Kontaktinis asmuo: Evelina Bujanauskienė, +37068329479

• Norintys parduoti dėvėtą mokyklinę uniformą (švarką, sijoną, sarafaną), gali atnešti į mokyklą ir palikti pas budinčią.
  • Prie uniformos turi būti pritvirtintas (prisiūtas arba prisegtas adatėlėmis) lapelis su informacija: norima kaina, jūsų vardas, telefono numeris (kuriuo kreiptis pardavus uniformą).
  • Uniformos turi atitikti mokyklos uniformos reikalavimus, būti švarios ir tvarkingos.