Vokiečių kalba su kiškiu Hansu pradiniame ugdyme

Šiais mokslo metais mokykloje įgyvendinama projekto su Vilniaus Goethe’s institutu programa „Vokiečių kalba su Hans Hase“, skirta ankstyvajam vokiečių kalbos mokymui.
Programa paremta natūraliu vaikų domėjimusi viskuo, kas nauja. Užsienio kalbos jie mokosi panašiai kaip ir gimtosios: klausydamiesi, žiūrėdami ir atlikdami (kalbinius) veiksmus. Lėlė Kiškis Hansas dalyvauja visose veiklose ir stengiasi, kad vaikams būtų smagu mokytis.
Mokiniai žaidžia, dainuoja, šoka, kuria darbelius. Taip išugdoma palanki nuostata užsienio kalbos atžvilgiu, kuri padeda tvirtus pagrindus tolesniam ir motyvuotam gilinimuisi į kalbas. Užsiėmimus organizuoja vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė.
Plačiau su programa galite susipažinti Vilniaus Goethe instituto tinklalapyje: https://www.goethe.de/ins/lt/lt/spr/unt/kum/dfk/han.html
Projekto veiklų partneriai yra Goethe’s institutas Lietuvoje, LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Europos Sąjungos iniciatyva ankstyvajam kalbų mokymui Piccolingo.ed.