Vokiečių kalbos diena „Ö kaip öko“ mokykloje

Šių metų Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko“ pagrindiniai akcentai yra tvarumas, ekologiškumas ir kūrybingumas. Vokiečių kalbos besimokantys mokiniai savo darbais taip pat prisijungė prie visoje Lietuvoje vykstančių renginių:

• 5b ir 5c klasių mokiniai žiūrėjo informacinį filmuką ”Plastikmüll – So versinkt die Welt im Plastik“ (https://bit.ly/35H0WBh) apie plastiką ir jo daromą milžinišką žalą gamtai ir mums patiems. Mokiniai gamino popierinius puodelius, tinkančius atsigerti ir susidėti norimus daiktus.
  • 6b klasė integruotoje vokiečių kalbos ir biologijos pamokoje „Gamtos dovanos“ susipažino su vaistažolėmis, jų vaistinėmis savybėmis ir panaudojimu gydomaisiais tikslais bei supakavo vaistažoles į „Ö kaip öko?“ maišelius. Juos mokykla galės panaudoti kaip simbolines dovanas mokyklos svečiams.
  • 7a, 7b, 7c klasių mokiniai rinko idėjas kaip išsaugoti gamtą, kad kuo mažiau būtų išmetama CO2.
  • 8a klasė sudarė elektroninį vaistažolių katalogą padlet.com platformoje.
  • 8b ir 8c klasių mokiniai parengė šiukšlių rūšiavo atmintinę.

Veiklas mokykloje organizavo vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė.