Vokiečių kalbos diena „Ö KAIP VOKIŠKAI?“ mokykloje

Jau prie ketvirtus metus vykstančių vokiečių kalbos dienų tradiciškai prisijungia ir mokykla. Savaitę trukusiame projekte „Typisch Deutsch“ dalyvaujantys vokiečių kalbos besimokantys mokiniai savo pristatymuose atskleidė tai, kas būdinga Vokietijai, jos kultūrai, istorijai, ekonomikai, maistui.

• Penktokai kūrybiniame darbe vaizdavo nuo rugsėjo mėnesio išmoktus naujus žodžius.
  • Kahoot viktorinoje „Ką žinai apie Vokietiją“ savo žinias pasitikrino 7-8 klasių mokiniai.
  • Mokyklos kabinetai pasipuošė pavadinimais vokiečių kalba, o pertraukų metu visus linksmino vokiškos dainos.

Veiklas mokykloje organizavo vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė, kuri dėkoja visiems, kurie prisijungė prie vokiečių kalbos dienų ir šios kalbos populiarinimo mokykloje.