Vokiečių kalbos diena „Ö KAIP VOKIŠKAI“

⚫️ Jau penktus metus visoje Lietuvoje vykstančios vokiečių kalbos dienos tampa tradiciniu renginiu ir mūsų mokykloje!
🔴 Spalio 18 – 20 d. vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse vokiečių kalbos besimokantys mokiniai savo veiklomis atskleidė tai, kas būdinga Vokietijai, jos kultūrai, istorijai, ekonomikai, maistui.
🟡 Mokyklos 5a, 5b, 5c ir 6c klasių mokiniai pynė draugystės apyrankę „Freundschaftsband“ ir suprato, kad draugo pagalba visuomet padeda įveikti sunkumus.
⚫️ 6b klasės mokiniai kūrė vokišką eilėraštį „Elfchen“, kuris savo stiliumi panašus į japonų haiku. Taip pat mokiniai parengė pristatymus apie savo šalį „Das ist mein Land“.
🔴 Septintokai trečiadienio rytas prasidėjo netradiciškai: įprastus pusryčius namuose pakeitė tradiciniai vokiški pusryčiai mokykloje.
🟡 Aštuntokai parengė ir dalyvavo Kahoot viktorinose, pristatė lankytas vietas Vokietijoje bei sužinojo daug įdomių faktų apie šios šalies, istoriją, tradicijas, politiką.
⚫️ Džiugu, kad mokinių veiklos kasmet įgyja vis naujų atspalvių ir idėjų!
🟡 Kūrybines dirbtuves organizavo vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė.